Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu

ŚDS Susz

www.sdssusz.plLicheń

W dniach 1-2.07.2015 podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Suszu uczestniczyli w wycieczce do Lichenia.

Read More

Ognisko

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More

Gdańsk

W dniach 15-16 września 2015r. uczestnicy ŚDS w Suszu wraz z kadrą i opiekunami uczestniczyli w wycieczce, której atrakcje turystyczne znajdowały się w Trójmieście.

Read More

Wizyta z Hiszpanii

W dniu 5 i 6 maja 2015r. nasz Dom odwiedziły 4 wolontariuszki z Hiszpanii

Read More

Popular Tags

Login Form

W dniu 5 i 6 maja 2015r. nasz Dom odwiedziły 4 wolontariuszki z Hiszpanii. Przez dwa dni były obecne w naszym życiu i przyglądały się działalności Środowiskowego Domu Samopomocy. Pierwszego dnia pobytu nasi goście mogli zwiedzić placówkę i poszczególne sale. Następnie odbywał się integracyjny konkurs sportowy na terenie ŚDS, w którym wzięli udział goście i podopieczni Domu. Po rozgrywkach zaproszono wszystkich na ciepły posiłek w postaci grillowanych kiełbasek. Przy wspólnym stole można było porozmawiać i dowiedzieć się ciekawostek o Hiszpanii, ich kulturze, życiu, działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością. Drugiego dnia nasi goście wzięli udział w zajęciach we wszystkich salach, mogli zobaczyć i uczestniczyć w prowadzonych w ŚDS formach pracy i terapii zajęciowej oraz usprawniająco ruchowej. Na koniec wizyty wszyscy wspólnie zjedliśmy uroczysty obiad. Cała wizyta przebiegła w miłej i pogodnej atmosferze.