Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu

ŚDS Susz

www.sdssusz.plLicheń

W dniach 1-2.07.2015 podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Suszu uczestniczyli w wycieczce do Lichenia.

Read More

Ognisko

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More

Gdańsk

W dniach 15-16 września 2015r. uczestnicy ŚDS w Suszu wraz z kadrą i opiekunami uczestniczyli w wycieczce, której atrakcje turystyczne znajdowały się w Trójmieście.

Read More

Wizyta z Hiszpanii

W dniu 5 i 6 maja 2015r. nasz Dom odwiedziły 4 wolontariuszki z Hiszpanii

Read More

Popular Tags

Login Form

W dniach 15-16 września 2015r. uczestnicy ŚDS w Suszu wraz z kadrą i opiekunami uczestniczyli w wycieczce, której atrakcje turystyczne znajdowały się w Trójmieście. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Gdańskie Akwarium, w którym podziwialiśmy różne gatunki flory i fauny morskiej. Następnie zwiedziliśmy okręt wojenny "ORP Błyskawica". Każdy mógł wejść do środka i obejrzeć kajuty, maszynownię oraz pamiątki marynarzy, które w malowniczy sposób opisywał przewodnik. Następnie pojechaliśmy do Centrum Nauki, gdzie czekały na nas różnego rodzaju atrakcje i doświadczenia. Z Gdyni udaliśmy się autokarem do Sopotu, tam mogliśmy pospacerować po największym molo w Europie, zjeść rybkę, lody, napić się kawy. Drugi dzień naszej wycieczki rozpoczął się wspólnym śniadaniem, po którym wypoczęci wyruszyliśmy do Gdańska by pospacerować Długim Targiem, zrobić sobie tradycyjne zdjęcie grupowe przy Fontannie Neptuna, zwiedzić Dwór Artusa, nasycić wzrok architekturą budynków. Kolejną atrakcją był rejs statkiem Galeon z Gdańska do Westerplatte przy pięknej słonecznej pogodzie. Wycieczkę zakończyliśmy smacznym obiadem w restauracji, po którym udaliśmy się do autokaru i w drogę powrotną do Susza. Wycieczka była bardzo udana, sprzyjała nam pogoda, panowała miła atmosfera, która pozwoliła nawiązać i zacieśnić relacje w grupie oraz przyniosła wiele wrażeń i wspomnień.